بهترین نرم افزارهای آموزش زبان آلمانی

ساخت وبلاگ
چکیده : یادگیری زبان آلمانیزمانی آسان و پایدار خواهد بود که یا بصورت مداوم با بهترین اساتید آموزش ببینید یا ... با عنوان : بهترین نرم افزارهای آموزش زبان آلمانی بخوانید :

یادگیری زبان آلمانیزمانی آسان و پایدار خواهد بود که یا بصورت مداوم با بهترین اساتید آموزش ببینید یا اینکه نرم افزارهای آموزشی اصولی را برای یادگیری انتخاب کنید. نکته بسیار مهم این است که انتخاب یکی از هزاران نرم افزار و اپلیکیشن غیراستاندارد موجود در بازار، فرآیند یادگیری شما را بسیار طولانی تر می کند و بسیاری از اشتباهات را در بدن شما جا خواهند انداخت که بعدها اصلاح کردن شان بسیار مشکل است. پس در انتخاب منابع آموزش زبان بسیار دقت کنید.

برتری های استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن

انسان دارای حواس ۵ گانه است. (بویایی، شنوایی ...). زمانی که کتابی را می خوانید، تنها از حواس بینایی خود برای یادگیری استفاده می کنید. تصویر کنید وقتی حواس دیگر شما مثل شنوایی هم به فرآیند یادگیری افزوده شوند. سرعت و پایداری در یادگیری زبان با افزوده شدن یک حس، بیش از دوبرابر افزایش می یابد!!

فکر می کنید چرا کسانی که در یکی ازکشورهای آلمانی زبانهستند، زبان را خیلی راحت تر یاد می گیرند؟ چون از تمام حواس خود برای یادگیری استفاده می کنند. پس نرم افزارهای آموزشی حواس بیشتری از شما درگیر می کنند، سرعت یادگیری را بصورت چشمگیری افزایش می دهند.

ضمن اینکه این نرم افزارها توسط موسسات معتبر داخلی و خارجی و تحت نظارت باتجربه ترین اساتید تهیه می شوند و حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند. پس توصیه اکید ما به شما استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری است.

نرم افزارها و اپلیکیشن های برتر آموزش زبان آلمانی

اگر بخواهید زبان آلمانی را راحت تر و سریع تر یاد بگیرید، بطور حتم باید از یک مجموعه آموزش مدون استفاده کنید.

ملاک ما برای تعیین این نرم افزار و اپلیکیشن ها، سه موسسه برتر جهانی در آموزش زبان آلمانی یعنیفلونت یو،رکت لنگویجوپی سی مگزینمی باشند. همچنین این ۵ نرم افزار در بیش از ۱۰ وب سایت معتبر آموزش زبان آلمانی دیگر هم جزو لیست برترین ها هستند. همچنین از سه موسسه معتبر در تهران و دو تا از اساتید باتجربه برای شناسایی بهترین نرم افزارهای ساخت داخل هم نظرخواهی کرده ایم.

و اما نتیجه...

۱- بسته آموزش زبان آلمانی رزتا استون (Rosetta stone) نسخه جدید (موبایل+تبلت و کامپیوتر)

Rosetta stone آلمانی

قطعا همه شما نام رزتا استون زبان آلمانی را شنیده اید. مجموعه ای با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه آموزش زبان آلمانی. این نرم افزار در هزاران موسسه آموزش زبان آلمانی معتبر در حال تدریس است.

با استفاده از <<نرم افزار آموزش زبان آلمانی رزتا استون>> میتوانید در منزل، محل کار یا حتی در هنگامی که در ماشین هستید، به آموزش زبان آلمانی با جدیدترین متد آموزشی بپردازید.فرآیند آموزشی بکار رفته در آن از آموزش نکات کلیدی و پایه آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله به سمت آموز لغات و قواعد پیچیده تر پیشروی میکند.متد آموزشی رزتا استون براساس یادگیری زبان به شیوه آموختن زبان مادری است. این مجموعه به نحوی طراحی شده که معنی و مفهوم کلمات را طوری درک میکنید و آنها را به سختی از یاد خواهید برد. در این نرم افزار کلمات را بیشتر با ارتباط مستقیم آنها به معانیشان درک میکنید، تا اینکه آنها را با لغت دیگری در زبان شخصی خودتان ارتباط دهید.

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان آلمانی

افزارهای,...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 11:40