آموزش رزتااستون ترکی استانبولی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

۱- مزایا و ویژگی های اصلی بسته آموزش زبان انگلیسی رزتا استون (اندروید و کامپیوتر)

قبل از هر چیز لازم است بدانید که رزتااستون یک بسته آموزشی معمولی مثل سایر پکیج ها نیست.این پکیج حاصل کار و تحقیقات زیاد موسسه ای با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس و تحقیق در زمینه یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

  • باور کنید یا نه، بسته های این موسسه آموزشی توسط سازمان های معتبری مثل ناسا NASA یا دپارتمان ایالتی آمریکا استفاده می شوند!
  • ویژگی جالب تشخیص صدا (Speech recognition) دارد و کمک قابل توجهی به تقویت تلفظ زبان انگلیسی شما می کند.
  • همچنین این بسته مکالمه و صحبت کردن در شرایط متنوع و بسیار کاربردی را به شما آموزش می دهد، از صحبت راجب آب و هوا، شروع یک دوستی، صحبت با پزشک، موقعیت های اضطراری و ...
  • این بسته در صورتی که نسخه جدید و اورجینال آن را تهیه کنید، دارای محیط فارسی بوده، قابل نصب بر روی کامپیوتر، موبایل و تبلت می باشد.
  • این نرم افزار از طریق ایجاد وابستگی کلمات با اشیا، زبان را به همان روشی که زبان مادری خود را آموخته اید، آموزش می دهد. رزتا استون از تصاویر برای معنی بخشیدن به کلمات استفاده می کند و دستور زبان و گرامر هم از طریق مثال هایی در زندگی واقعی و روزمره آموخته خواهد شد.با کمک این مجموعه نه تنها توانایی صحبت کردن با اطمینان را کسب خواهید نمود، بلکه ذهن شما قابلیت تفکر به زبان مربوطه را پیدا خواهد کرد
  • نسخه جدید و اورجینال این پکیج رزتا استون هم در لهجه بریتیش و هم در لهجه آمریکایی (هرکدام که به کارتان می آید) موجود است.
  • توضیحات بیشتر را ازاینجامطالعه بفرمایید.

  • تصویر محیط نرم افزار آموزش انگلیسی رزتا استون اندروید و کامپیوتر

پس این بسته مزایای بی شماری دارد. اما نکاتی هم هستند که قبل از خرید باید به آنها دقت کنید.

۲- معایب موجود (برای برخی زبان آموزان)

همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم، هر فردی روش یادگیری خاص خود را دارد. یکی از طریق تصاویر بهتر می آموزد یکی از طریق متن و یکی از طریق سرگرمی. یکی از نقاط ضعف این پکیج این است که بازی ها و جنبه سرگرمی آن در حد ضعیفی طراحی شده است. پس اگر می خواهید زبان انگلیسی را در رزتااستون از طریق بازی و سرگرمی بیاموزید ممکن است این بسته ایده آل شما نباشد.

خرید رزتااستون ترکی استانبولی

رزتااستون,استانبولی,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 13:53

close
تبلیغات در اینترنت