خرید آموزش نصرت زبان آلمانی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بنده و برخی از همکارانم بعد از سال ها تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی و آلمانی، لازم می دانیم چند تجربه شخصی و علمی را با شما زبان آموزان که قصد خرید آموزش نصرت آلمانی (جدیدترین نسخه) را دارید در میان بگذارم.

۱- بسته آموزش زبان نصرت آلمانی چه مزایایی دارد؟

قبل از اینکه راجب بقیه نکات صحبت کنیم، باید برای همه شما زبان آموزان عزیز از مبتدی تا حرفه ای، روشن کنیم که بسته آموزش زبان نصرت مزایای منحصر به فردی دارد. از جمله اینکه احتمالا در جای جای اینترنت شنیده اید که مکالمه زبان آلمانی از سایر بخش های آن دشوار تر است. بسته آموزش نصرت هم دقیقا بر این نقطه ضعف دست گذاشته و تاکیدش کاملا بر تقویت مکالمه زبان آلمانی می باشد. مکالمه زبان آلمانی در ۹۰ روز (فقط ۳ ماه!)

نصرت آموزش زبان آلمانی

خب اما این فقط یکی از مزایای مجموعه آموزش نصرت است. به برتری های زیر دقت کنید:

این نرم افزار با مطالعات گسترده و با دقت تمام طراحی شده است. کلمات و جملاتی که در سرتاسر نرم افزار می بینید کاملا کاربردی هستند و در شرایط مختلف مثل کار، تحصیل و گردش در کشورهای آلمانی زبان، کاملا به کار شما خواهند آمد (شک نکنید!)
تنوع موضوعات و مکالماتی که در مجموعه نصرت آلمانی یاد می گیرید به شکل قابل توجهی زیاد است. یعنی این بسته، شما را با شرایط مختلف مثل صحبت راجب آب و هوا، تلفن کردن، صحبت با یک دوست، پرسیدن آدرس، رفتن به بانک، گفتگو و چانه زنی با یک فروشنده، وضعیت های اضظراری و صدها موضوع دیگر آشنا می کند.
بسته آموزش نرم افزار نصرت از متد خاص و جدیدی استفاده می کند که ماندگاری مطالب را در ذهن شما به شکل قابل توجهی افزایش می دهد!
خوبی بسته های آموزشی زبان به این است که شما براحتی می توانید چندین و چند بار یک مطلب یا موضوع را گوش کنید و از طریق تکرار یاد بگیرید.
این بسته هم در کامپیوتر و هم در گوشی موبایل قابل استفاده است (پس هر جایی مثل مترو، اتوبوس، پارک و ... می توانید آن را همراه داشته باشید و هر لحظه در حال یادگیری باشید).
و فواید دیگری که در خود نرم افزار توضیح داده شده و ما از آن رد می شویم.

۲- و اما نکاتی که موقع استفاده از بسته زبان نصرت آلمانی باید حتما رعایت کنید

شما در هیچ کجای اینترنت نمی بینید که کسی از بسته نصرت بد بگوید! اما تجربه بنده بعنوان یک معلم با تجربه و همکاران بنده، با قاطعیت به شما می گوییم که اگر نکات زیر را رعایت نکنید، این مجموعه تاثیر معکوس بر یادگیری شما خواهد داشت:

در نرم افزار معانی فارسی در کنار کلمات و جملات آلمانی وجود خواهند داشت و این یعنی دشمن یادگیری زبان آلمانی! باور کنید هیچ چیز بدتر از این نیست که زبانی را با معنای فارسی کنار آن یاد بگیرید. نه تنها شما را تنبل بار می آورد بلکه کلمات و جملات در ذهن شما فررار خواهند شد. پس حتما از بخش تنظیمات نرم افزار، معنای فارسی عبارات را غیر فعال کنید.
حال اگر معنای عبارتی را بلد نیستید چه؟ در این صورت به هیچوجه معنای فارسی نرم افزار را فعال نکنید و خودتان از دیکشنری های آنلاین یا لانگمن جیبی تان استفاده کنید. این خیلی نکته مهمی است تا در کنار آن کلمه جدید، چند کلمه جدیدتر هم یاد بگیرید.

خرید آموزش نصرت زبان آلمانی

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت: 13:53

close
تبلیغات در اینترنت