فیلم و سریال برای تقویت زبان انگلیسی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در ادامه سری آموزش های کاربردی زبان انگلیسی، در این پست به شما نشان می دهیم که روش اصولی برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشا کردن فیلم و سریال چیست و کدام فیلم ها و سریال ها، بهترین ها برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. به نظر شما سرگرم کننده ترین و جالب ترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ اگر از رفتن به کلاس آموزش زبان و یا خواندن کتاب های انگلیسی برای یادگرفتن زبان، خسته شده اید در این صورت هیچ چیزی بهتر از این نیست که زبان انگلیسی را از طریق تماشای سریال ها و فیلم های سینمایی که به زبان انگلیسی هستند، یاد بگیرید.

آیا یادگیری زبان انگلیسی از طریق سریال ها و فیلم های سینمایی مناسب است؟

در حال حاضر یادگیری یک زبان خارجی سخت است و فرهنگ خارجی زبان ها بافرهنگ خود شما متفاوت است بنابراین گاهی اوقات ممکن است که شما متوجه نشوید که بازیگران چه می گویند و در حال انجام چه کاری بر روی صحنه نمایش هستند که این امر خود برای شما دردسر ساز است.

خوب، امروز قصد دارم که نکاتی را در مورد یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم ها با شما درمیان بگذارم که این راهکارها به شما در یادگیری مؤثر کلمات و عبارات جدید کمک خواهند کرد اما باید به این نکته توجه داشت که حین تماشای فیلم باید از دیدن آن لذت برد.

بسیار خوب، بیایید باهم شروع کنیم!

۳ دلیل برای اینکه چرا در یادگیری زبان انگلیسی از فیلم و سریال استفاده کنیم؟

شاید شما هنوز از این موضوع در تعجبید که آیا می توانید واقعاً زبان انگلیسی را از طریق تماشای فیلم و سریال یاد بگیرید یا نه؟

بهر حال، از هر چیزی که بگذریم این نکته را نباید نادیده گرفت که تماشا کردن فیلم و سریال حداقل برای ما جالب و سرگرم کننده است. بنابراین جای این سؤال هست که چگونه وقتی که شما با یک فیلم خیلی سرگرم شده اید زبان انگلیسی را یاد می گیرید؟ و از همه مهم تر چرا باید شما زبان انگلیسی را از طریق تماشای فیلم یاد بگیرید بجای اینکه کتاب هایی به زبان انگلیسی بخوانید؟

ادامهفیلم و سریال برای تقویت زبان انگلیسی

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28

close
تبلیغات در اینترنت