طرز ایجاد پایگاه داده در اکسس

ساخت وبلاگ
چکیده : ایجاد یک پایگاه داده جدید در نرم افزار اکسس بسیار آسان است. این آموزش هم در ادامه سری آموزش های جذاب... با عنوان : طرز ایجاد پایگاه داده در اکسس بخوانید :

ایجاد یک پایگاه داده جدید در نرم افزار اکسس بسیار آسان است. این آموزش هم در ادامه سری آموزش های جذاب اکسس می باشد. در نوشته های قبل توضیح دادیم که چگونه پایگاه داده ها را اصلاح و ویرایش کنید. اکنون که می دانید چگونه از پایگاه داده موجود استفاده و اصلاح کنید، ممکن هست علاقه مند به این باشید که پایگاه داده خودتان را طراحی کنید. طراحی پایگاه داده می تواند بسیار پیچیده باشد.

برای ایجاد یک پایگاه داده از الگو

قبل از تصمیم گیری در مورد ایجاد یک پایگاه داده ، ممکن است بخواهید الگوهایی را که در اکسس در نظر گرفته شدند را ببیندید تا مطمئن شوید که آنها با نیازهایتان تطبیق دارند یا نه. زمانیکه یک الگو را انتخاب می کنید، اکسس یک پایگاه جدی را براساس آن الگو ایجاد می کند. زمانیکه ان ایجاد شد می توانید پایگاه داده را با اطلاعات خودتان پر کنید یا آن را متناسب با نیازهایتان تغییر دهید.

توجه کنید که الگوی دسترسی ۲۰۱۳ شما را ملزم به ذخیره پایگاه داده آنلاین با استفاده از Microsof Sharepoint می کند. بسیاری از کسب و کارها از Sharepoint به منظور به اشتراک گذاشتن فایل ها در کار استفاده می کنند.

  1. کلید فایل را انخاب کنید. این به شما Bachstage view را نشان می دهد.

Screenshot of Access 2013

  1. بر روی New کلیک کنید.

Screenshot of Access 2013

  1. الگوهای مختلفی در زیر گزینه Blank desktop database ظاهر خواهد شد. می توانید بر روی جستجوی پیشنهادی کلیک کنید تا الگوهایی را پیدا کنید یا نوار جستجو را برای یافتن چیز خاصی استفاده کنید.
  2. الگو را به منظور بررسی آن انتخاب کنید.

Screenshot of Access 2013

ادامهطرز ایجاد پایگاه داده در اکسس

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28