آموزش کامل نحوه کار با اسلایدها و اجزای آنها در پاورپوینت

ساخت وبلاگ
چکیده : برای شروع یادگیری نرم افزار پاورپوینت، باید از اسلایدها شروع کنید. در این پست، بطور کامل نحوه کار با... با عنوان : آموزش کامل نحوه کار با اسلایدها و اجزای آنها در پاورپوینت بخوانید :

برای شروع یادگیری نرم افزار پاورپوینت، باید از اسلایدها شروع کنید. در این پست، بطور کامل نحوه کار با اسلایدها، اجزای آنها، چینش، سازماندهی، تغییر، جابجایی و اعمال رنگ و تم به اسلایدها در پاورپوینت را به شما آموزش خواهیم داد. این آموزش از سری آموزش های نرم افزار پاورپوینت می باشد.

درک اسلایدها و طرح بندی اسلاید

هنگامی که یک اسلاید جدید را ایجاد میکنید، معمولاً دارای مولفه ها یا اجزایی است. مولفه ها میتوانند انواع مختلفی از محتوا (فیلم، آهنگ و...)، نمودار و تصاویر باشند. برخی از مولفه ها دارای آیکون هایی هستند که شما می توانید با متن خود جایگزین کنید. دیگر قسمتها دارای نمادهای کوچک هستند که به شما اجازه می دهد تصاویر، نمودار ها و ویدیوها را وارد کنید.

اسلایدها بسته به نوع اطلاعاتی که شما میخواهید دارای قسمتهایی برای ایجاد مولفه ها هستند. هر زمان که میخواهید یک اسلاید جدید را ایجاد کنید، باید اسلایدی را انتخاب کنید که متناسب با محتوای شما باشد.

C:UsersintelAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.WordIMG_20171029_202004.jpg

منبع

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28