آموزش اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی با ترجمه فارسی

ساخت وبلاگ
چکیده : در این پست به شما اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی را به کمک یک فایل صوتی آموزش می دهیم... با عنوان : آموزش اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی با ترجمه فارسی بخوانید :

در این پست به شما اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی را به کمک یک فایل صوتی آموزش می دهیم. این پست در ادامه سری مقالات آموزشی جذاب زبان آلمانی می باشد.

علت نیاز به زبان آلمانی؟برای یادگیری زبان آلمانی سعی کنید از فیلم ها ی زیر نویس دار درYabla German و FluentU، متن های صوتی و تصویری در germanpod101.com ، و German Interlinear book با ترجمه های انگلیسی استفاده کنید.

اسامی و موارد آلمانی:

همه اسم ها در آلمان دارای یک جنسیت هستند. مذکر، مونث یا اسم های خنثی که نه مذکر و نه مونث هستند. شما باید جنسیت هر اسم را یاد بگیرید.

۱٫افراد یا حیوانات مذکر، فصول، ماهها و روزها همه مذکرند.

به عنوان مثال همه اسم هایی که در انتهایشان ant, -ast, -ich, -ig, ismus, -ling,-or and-us میآید.

۲٫افراد یا حیوانات مونث و اعداد همه مونث اند به عنوان مثال همه اسم هایی که در پایانشان a ,anz ,heit ,ie ,ik ,in ,keit ,shthft ,sion ,sis ,tat, tion ,ung ,ur میآید.

۳٫افراد یا حیوانات جوان، فلزات، عناصر شیمیایی، حروف الفبا، هتل ها، رستوران ها، سینماها، قاره ها،کشورها و استان ها همه خنثی (نه مونث نه مذکر) هستند.

به عنوان مثالهمه ی اسم هایی که در انتهایشان chen ,icht ,il ,it ,ma ,ment ,tel ,tum ,um و نیز اسم هایی که اشاره دارند به چیزی که در پایانشان al, an, ar, at, ent میآیند. همچنین بیشتر کلمات با پیشوند ge وبیشتر کلماتی که در پایان شان nisو sal میآیند نیز خنثی هستند.

ادامهآموزش اسم ها، حروف اضافه و صفت اشاره در زبان آلمانی با ترجمه فارسی

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28