سایت های آموزش رایگان زبان اسپانیولی

ساخت وبلاگ
چکیده : بهترین روش برای یادگیری هر زبانی داشتن یک ترکیب سالم یادگیری آنلاین (وب سایت ها) و آفلاین (نرم افزار... با عنوان : سایت های آموزش رایگان زبان اسپانیولی بخوانید :

بهترین روش برای یادگیری هر زبانی داشتن یک ترکیب سالم یادگیری آنلاین (وب سایت ها) و آفلاین (نرم افزارهای و اپلیکیشن های آموزشی) است.این به معنای ترکیب وب سایت ها ٬اپلیکشن ها ٬اسکایپ (نرم افزار کاربردی که به کاربر اجازه می دهد به وسیله ی صدا روی پروتکل اینترنت تماس تلفنی برقرار کند.)با غرق شدن در زندگی واقعی در خیابان وزندگی روزمره است.

وقتی که شما فن های مختلف تمرین و یادگیری را ترکیب می کنید ذهن شما هر چیزی اعم از گرامر درس ها جای خالی کلمات تمرین شنیداری و...را به عنوان نتیجه این تمرین روزانه مصرف خواهد کرد.

۱۲وب سایت برتر برای یادگیری زبان اسپانیایی

ما با سایت های جامع یادگیری زبان اسپانیایی که اینجا داریم شروع می کنیم، بعد به شما اجازه می دهیم زبان اسپانیایی تان را تست کنید سپس شمارا به سمت جایی که بتوانید گرامر و مکالمه را تمرین کنید هدایت می کنیم.

وب سایت های جامع

درحالی که برخی سراچه ها در جنبه های مختلف یادگیری زبان و نواحی مختلف تخصصی شده اند دو سایت به صورت مجموع برای شما آورده شده است.

دانشگاه تگزاس

در سطح ابتدایی شروع می شود و با به کارگیری همه ی راه ها و روش ها به سمت سطوح پیشرفته حرکت می کند.

وب سایت تمرین مهارت اسپانیایی دانشگاه تگزاس شامل فعالیت های سازمان دهی شده با تمرین است.هر تمرین شامل: ویدیو٬گرامر٬لغت٬عبارت و پادکست هست.

تکلیف ما همگی حاوی چند نوع تمرکز زبانی هستند برخی شامل توصیف چیزها و موقعیت ها هستند برخی گرامر محور هستند مانند استفاده از جملات شرطی برای صحبت درباره ی موقعیت خاص فرضی همچنین فن های اصولی زبان مانند ثبت یک رزپ یا طرح یک شکایت نیز وجود دارد.

برنامه و طرح وب سایت تا حدودی فشرده اما قطعاً ساده است وآزمون های تمرینی باکیفیت بالا و دارای نرم افزار است.

ادامهسایت های آموزش رایگان زبان اسپانیولی

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28