طرز برگزاری آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک

ساخت وبلاگ
چکیده : آیلتس، سیستم آزمون زبان انگلیسی Cambridge، آزمونی است که توانایی افرادی در زبان انگلیسی را نشان می د... با عنوان : طرز برگزاری آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک بخوانید :

آیلتس، سیستم آزمون زبان انگلیسی Cambridge، آزمونی است که توانایی افرادی در زبان انگلیسی را نشان می دهد. در این پست به طور مختصر و مفید، نحوه برگزاری آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک را برای تان شرح می دهیم.

احتمالا پیش از اینکه این پست را بخواهید مطالعه کنید، تفاوت آزمون آیلتس و تافل را می دانید. این را هم به شما بگوییم که این توضیحات دقیق ترین توضیحات درباره این آزمون هستند که از وب سایت Ihlodon برگرفته شده اند.

و اما چگونگی و نحوه برگزاری آزمون IELTS ...

آیلتس آکادمیک یا جنرال را انتخاب کنم؟

آزمون IELTS آکادمیک برای کسانی مناسب است که قصد دارند در یک دانشگاه مقطع کارشناسی یا مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدهند یا در یک سازمان یا شرکت حرفه ای در یک کشور انگلیسی زبان مشغول به کار شوند.

IELTS General برای افرادی است که قرار است در مقاطع تحصیلی پایین تر به تحصیل بپردازند و یا در یک کشور انگلیسی زبان کار کنند یا به آن مهاجرت کنند.

آزمون آیلتس توانایی شما را در چهار بخش ارزیابی می کند: listening, reading, writing, speaking ، آزمونی که کمتر از ۳ ساعت به طول می انجامد.

آزمون بخش شنیداری آیلتس (IELTS listening test)

نمونه سوالات listening آزمون آیلتس

ادامهطرز برگزاری آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت: 11:28